Pingutusvarras. Macalloy 1030 ja S1030

Pingutusvarras. Macalloy 1030 ja S1030.

Macalloy 1030 on süsinikkroomterasest vardad, mille koostis annab neile erilised omadused. Macalloy 1030 pingutusvarraste süsteem koosneb suure tõmbetugevusega terasesulamist varrastest. Lähemat teavet saate meie brošüüridest, mis on allpool allalaaditavad. Samuti võite otse meie poole pöörduda; meie kontaktandmed on toodud selle veebilehe lõpus.

Macalloy 1030 ja S1030 pingutusvarraste süsteemid koosnevad suure tugevusega varrastest, millel on väga head väsimisvastased omadused. Macalloy pingitusvarrastel on lõplik purunemisjõud 1030 N/mm2.

Macalloy on maailma esimene ettevõte, kes töötas 1940. aastatel välja pingutusvarraste süsteemi, ning nüüdseks on see toode kujunenud unikaalseks väheväsivaks süsteemiks, millel on väikesed stressist tulenevad kaod.

Macalloy 1030 on süsinikkroomterasest ja selle koostis annab tootele eriomadused.

Macalloy pingutusvardad on saadaval läbimõõtudes 20 kuni 75 mm.

1030 vardad on suure tõmbetugevusega süsinikkroomterasest vardad, millel on tänu külm- või kuumtöötlusele suur tõmbetugevus. Saadaval on ka roostevabast terasest variant Macalloy S1030, mis on martäänitud nikkel-kroom-terasesulam, mis kõveneb tootmise käigus.

Vardad on saadaval standardpikkustes kuni 11,8 meetrit; pikemad pikkused on võimalikud, kui ühendada vardad liitmike abil omavahel kokku. Saadaval on ka valik tarvikuid nagu mutrid, seibid, otsaplaadid ja torud.

Korrosiooni vastaseks kaitseks pakub Macalloy lisaks tavalistele torudele ka tehases pealekantud Denso Tape teibiga vardaid. Denso Tape on määrdega immutatud teip, mis annab tavaliste torude ja mördiga lahenduste ees tehnilise ja kulusäästu.

Macalloy pingutusvardad läbimõõduga kuni 50 mm kannavad Euroopa CE märgistust ja vastavad ETAG 13 nõuetele.

Macalloy pakub ka tehnilist ja kohapealset tuge. Selle kohta saate lähemat teavet eraldi lehtedelt.

Pingutusvarraste purunemisjõu ja muude katsetulemuste, koormamisprotseduuride ja komponendimõõtude kohta saate lähemat teavet alallaaditavast Macalloy pingutusvarraste brošüürist.

Võta meiega ühendust…

Brošüürid