Macalloy vardad – vundamendi ankurduspoltide lahendus maapealsetele tuuleturbiinidele

Macalloy vardad – vundamendi ankurduspoltide lahendus maapealsetele tuuleturbiinidele

Macalloy varrastega tuldi ehitustööstuses maailma esimeste järeltõmbevarrastena esmakordselt välja 1948. aastal. Algselt olid need mõeldud eel- ja järelpinguldatud betoonehitiste jaoks. Macalloy varraste kasutamise eeliseid tunnustatakse laialdaselt kogu ehitustööstuses ning nüüdseks kasutatakse neid ulatuslikult tuuleturbiinide projektides. Lähemat teavet saate meie brošüüridest, mis on allpool allalaaditavad. Samuti võite otse meie poole pöörduda; meie kontaktandmed on toodud selle veebilehe lõpus.

Suure tugevusega poldid, millel on suurepärased väsimisvastased omadused

Macalloy vardad on suure tugevusega terasest ja neil on suurepärased väsimisvastased omadused, mistõttu need sobivad ideaalselt ankurduspoltideks maapealsete betoonist raskusjõupõhiste vundamentidega tuuleturbiinidele.

Macalloy vardad pakuvad tehnilisi eeliseid praegu kasutatavate standardsete 8,8 ja 10,9 poltide ees ning suudavad anda ka olulist kulusäästu.

Macalloy varrastel on lõplik purunemisjõud 1035 N/mm2 ja väsimisomaduste kategooria (kerbgruppe) 80. Macalloy vardaid võib paigaldamisel julgelt koormata 70%-ni (või isegi kuni 80%-ni) nende koormusvarust.

Säästke raha – kasutage vähem või väiksema läbimõõduga vardaid ning hoiate kokku nii paigaldus- kui hoolduskulusid.

Macalloy varraste kasutamine tuuleturbiinide ankurduspoltidena annab poltidele suurema tugevuse ja paremad väsimisvastased omadused, tänu millele saab vundamendis kasutada väiksema läbimõõduga ja/või vähem vardaid.

Macalloy varrastel on suurepärased lõdvenemisomadused ja vähesed lukustuskaod, ms aitab vähendada paigalduseks kuluvat aega ning kaotada või vähendada vajadust poltide paigaldusjärgse regulaarse uuesti pinguldamise järele.

Korrosioonivastane kaitse

Macalloy vardad saab tellida tehases pealekantud Denso Tape teibiga. Denso Tape on määrdega immutatud teip, mis annab garanteeritud korrosioonikindluse kaugelt kauemaks kui maapealse tuuleturbiini tavaline maksimaalne 30-aastane projekteeritud eluiga. Denso Tape lahendus annab olulised eelised traditsiooniliste toru ja kuumkahaneva kattega lahenduste ees ning kujutab endast kulusäästlikumat alternatiivi.

Macalloy tarnib soovi korral ka torude ja mördiga lahendusi lahtiste otste korrosiooni eest kaitsmiseks.

Macalloy varrastel on Euroopa CE-märgistus ja ETAG 13 heakskiit ning Germanischer Lloyd on andnud loa nende kasutamiseks tuuleturbiinide vundamentides.

Lähema teabe saamiseks varraste läbimõõtude, purunemisjõudude ja muude katsetulemuste, väsimisvastaste omaduste, Denso Tape korrosioonikaitse ja potentsiaalsete materjalisäästude kohta vaadake allalaaditavat Macalloy brošüüri vundamendi ankurduspoltide lahendustest tuuleturbiinidele.

Võta meiega ühendust…