Macalloy S650 – keermestatud roostevabast terasest armeerimisvardad

Macalloy S650 – keermestatud roostevabast terasest armeerimisvardad

Macalloy S650 on suure tugevusega roostevabast terasest keermestatud varraste süsteem, mis on saadaval 304 ja 316 marki roostevabast terasest valmistatuna.

304 marki roostevaba terast kasutatakse tavaliselt vähem korrosiooniohtlikes keskkondades ja see on enamiku rakendusalade jaoks piisav. 316 marki terasele on lisatud molübdeeni, et seda saaks kasutada korrosiooniohtlikemais keskkondades, näiteks kohtades, kus tooted puutuvad kokku mereveega.

Süsteemil on garanteeritud tõmbetugevus 94 200 psi. Keere on külmvaltsitud, sarnaselt Macalloy tõmbevarrastele. Standardpikkuseks on 6 m. Pikemate pikkuste jaoks on saadaval täistugevusega liitmikud. Täielikult keermestatud vardal on otsakeermega süsteemide ees eelis, sest seda saab kohapeal lõigata täpselt vajalikule pikkusele.

Macalloy 650 roostevabast terasest vardad on laos saadaval läbimõõtudega 0,62″ (15,7 mm) kuni 0,94″ (23,9 mm). Eritellimusel on saadaval muud suurused läbimõõduga kuni 1.97″ (50 mm). Samuti on Macalloy 650 roostevabast terasest tootevalikus saadaval lameplaadid, seibid, pattress-plaadid, laterna vahetükid ja poolkerakujulised koormusmutrid.

Macalloy pakub ka tehnilist ja kohapealset tuge. Selle kohta saate lähemat teavet eraldi lehtedelt.

Macalloy 650 roostevabast terasest armeerimisvarraste purunemisjõu ja muude katsetulemuste, saadavalolevate läbimõõtude ja komponendimõõtude kohta saate lähemat teavet alallaaditavast Macalloy 650 brošüürist.

Võta meiega ühendust…