Tooted & teenused

Tõmbevarras. Macalloy 460, S460, 520, S520

Macalloy tuleb pidevalt välja uute toodetega, et vastata tsiviilehitus- ja arhitektuurituru mitmesugustele nõuetele. Macalloy suudab tarnida varda- ja trossisüsteeme paljudele erinevatele rakendusaladele, mille hulgas lennujaamad ja staadionid on vaid mõned näited. Vaadake lähemalt meie brošüüre, mille saate allpool alla laadida. Samuti võite otse meie poole pöörduda; selleks leiate lehekülje lõpust meie kontaktandmed.

Macalloy tõmbevardad on Macalloy pingulduskonstruktsioonide tuumkomponent. Macalloy 460 süsinikvardad on valmistatud süsinikterasest. Keere on valtsitud, mitte lõigatud. See võimaldab kasutada peenema läbimõõduga vardaid, tagades kokkuhoiu materjalikuludelt. Selles valikus on saadaval kaks standardset tugevdussüsteemi: Macalloy 460 valik tõmbetugevusega 460 N/mm2 ja Macalloy 520 valik tõmbetugevusega 520 N/mm2.

 
 

Macalloy tõmbevardad on saadaval mitmesuguste erinevate viimistlustega, nende hulgas süsinik-, galvaanitud ja roostevaba teras, mis on tuntud kui valikud S460 ja S520. Nimetuses sisalduvad numbrid näitavad roostevabast terasest varraste tõmbetugevust. Macalloy S460 kasutab suure tugevusega roostevaba terast, andes tulemuseks optimaalse tugevuse, plastilisuse ja välimuse. Macalloy S460 toodete tõmbetugevus on 460 N/mm2. Macalloy omab märkimisväärseid kogemusi roostevaba terase kasutamisest kloori keskkonnas ning me oskame anda nõu konkreetsete terasesortide kasutamise kohta sellistel rakendusaladel. Lähema teabe saamiseks pöörduge firma Macalloy poole.

Vardad on saadaval väliskeerme läbimõõduga 10 mm kuni 100 mm.

Tõmbevarraste süsteem, mida võidakse globaalselt nimetada nii sidus- kui tõmbevarrasteks (tie rods, tie pars, tension rods), võimaldab kogupikkust reguleerida. Lisaks saab varda reguleerimiseks kasutada talrepit, mille abil saab ka süsteemi koormata.

Tõmbevarraste süsteemis kasutatakse samu Macalloy kahvelotsi nagu terastrossidest ja survevarrastest pingulduskonstruktsioonide puhul, mis võimaldab neid kolme süsteemi omavahel kombineerida.

 
 
 

Vardad on saadaval pikkusega kuni 12 meetrit; pikemate pikkuste jaoks saate vardaid omavahel liitmike ja talrepite abil kombineerida.

Saadaval on ka rida ristkasutus- ja ühenduslahendusi, eelkõige jäikuse tagamiseks ja ristkinnitamiseks.

Macalloy tõmbevarraste süsteem sai CE heakskiidu juba ammu enne, kui see muutus kogu EL-is teraskonstruktsioonidele kohustuslikuks.

Tõmbekoormuste, reguleerimistasemete ja komponendimõõtude kohta saate lähemat teavet allalaaditavast Macalloy