Tooted & teenused

Ristkinnitus- ja ühenduslahendused

Macalloy eritellimusel ühendusplaadid on loodud täiendama Macalloy varraste süsteeme ning neid saab toota vastavalt individuaalsetele projektivajadustele. Eritellimusel ühendusplaadid on saadaval nii süsinikterasest kui roostevabast terasest variantidena ja paljude erinevate viimistlustega. Lähemat teavet saate meie brošüüridest, mis on allpool allalaaditavad. Samuti võite otse meie poole pöörduda; meie kontaktandmed on toodud selle veebilehe lõpus.

Saadaval on terve valik ristkinnitus- ja ühenduslahendusi, mis sobivad eelkõige erinevate süsteemide kinnitamiseks ja ristkinnitamiseks. Macalloy oskab valmistada ka eritellimusel ühendusplaate, mis on mõeldud täiendama Macalloy vardasüsteeme. Ühendusplaate saab toota vastavalt individuaalsetele projektivajadustele ning need on saadaval nii süsinikterasest kui roostevabast terasest variantidena. Lisaks on eritellimusel ühendusplaate võimalik saada paljude erinevate viimistlustega ning neid saab värvida, pulbervärvida ja poleerida. Samuti saab lisada teie ettevõtte logo, tekste ja kujundust. Lähema teabe saamiseks pöörduge meie tehnilise meeskonna poole; kontaktandmed on toodud allpool.

Macalloy ühenduslahendused ühilduvad täielikult meie tõmbevarraste süsteemiga ja on saanud Euroopa tehnilise heakskiidu.

Tõmbetugevuste, reguleerimistasemete ja komponendimõõtude kohta saate lähemat teavet allalaaditavast Macalloy pingulduskonstruktsioonide brošüürist või kontakteerudes meie müügimeeskonnaga.