Tooted & teenused

Pingutustross roostevabast terasest – Macalloy SC460

Pingutustross Macalloy SC460 on laiendus Macalloy tõmbevarraste süsteemile. See spetsiaalse ehitusega süsteem hõlmab trossiadaptereid, mille abil saab ühendada standardseid imperiaalmõõdustikus keermetega trosse standardsete Macalloy S640 tootevaliku kahvlitega. Lähemat teavet saate meie brošüüridest, mis on allpool allalaaditavad. Samuti võite otse meie poole pöörduda; meie kontaktandmed on toodud selle veebilehe lõpus.

Macalloy SC460 roostevabast terasest trosside süsteem täiendab Macalloy pingulduskonstruktsioonide valikut, kuhu kuuluvad tõmbevardad, survevardad ja roostevabast terasest trossid.

Pingutustrosside süsteemis kasutatakse samu Macalloy kahvelotsi nagu tõmbevarraste ja survevarrastega konstruktsioonides, mis võimaldab kõiki kolme süsteemi omavahel kombineerida.

Macalloy SC460 pingutustrossid on saadaval kolme erineva trossitüübina; 1 x 19 kiulised, 7 x 19 kiulised ja kompaktkiulised, et sobituda just teie projekti tugevus- ja painduvusvajadustega.

Macalloy SC460 valiku tooted võimaldavad trosside kogupikkust reguleerida. Lisaks saab süsteemi reguleerimiseks kasutada reguleeritavad pinguldeid, mis võivad paikneda trossi keskel või ükskõik kummas otsas.

Purunemiskoormuste, trossitüüpide, elastsustugevuste ja komponendimõõtude kohta saate lähemat teavet allalaaditavast Macalloy brošüürist.