B1800
mobiilne betoonidosaator-segisti

Mahutuvus

20 – 37M³/hour

Võimsus

1800 L (gross) – 1200 L (net)

Veemahuti

500 L

Koormus

3 x 5000 kg

B1800 mobiilne betoonidosaator-segisti

B1800 mobiilne betoonidosaator-segisti on üks meie enimostetud masinaid. Mobiilsus annab sellele paindlikkuse, mis omakorda tagab investeeringu hea tasuvuse.

See masin on väga populaarne ehitustöövõtjate, samuti väikeste ringlussevõtu töövõtjate ja monteeritavate betoonelementide tootjate hulgas, kes kasutavad betooni 18 000 kuni 30 000 m3 aastas.

Allolevas tabelis on toodud B1800 tootlikkus eelkaalutud ja eelkaalumiseta märgade ja kuivade tsemendisegudega. Eelkaalutud tsement võimaldab kiiremat laadimist ja suurendab doseerimistäpsust +/- 3%-lt +/-1%-le.

Mudel

Eelkaalumiseta tsement

Eelkaalutud tsement

Kuiv segu

Märg segu

Kuiv segu

Märg segu

Tüüp 1800

30,3

21,3

37,1

24,5

 

Kirjeldus

Kompaktne, liikuv betoonidosaator-segisti tootlikkusega 20-30 m³/h.

Dosaator-segisti on paigaldatud kaheteljelisele haagisele.

Agitaatorpanniga dosaator-segisti. Integreeritud kaksikpunker kahele koostisainele. Kaks eraldi söötelinti. Veevarustus. Laadimislahtrid. Doseerimisseadmed ja juhtseade koos dosaatorarvutiga.

B1800 tarnitakse standardvarustuses koos jugapesuriga.

 

Peamised eelised

  • Ühendatud ja töövalmis mõne tunniga. See tähendab, et saate dosaator-segisti teisaldada väga kiiresti vajalikku kohta ja täismahus tootmiseks valmis seada.
  • Tsiviilehituslikke kaldteid ega süvendeid ei ole vaja. Dosaator-segisti seisab tasasel pinnal.
  • Sellega on teil tõestatud rahateenimise masin. Investeeringutasuvus jääb sõltuvalt teie toodangust vahemikku neli kuni kaksteist kuud.
  • Kõrge annustamise täpsus, kui kasutatakse sertifitseeritud betooni. Standardvarustuses on dosaator-segistil +/- 3% täpsus ja see vastab standardite BS8500 ja EN 206 nõuetele. Dosaator-segisti täpsuse saab tõsta +/- 1%-ni, lisades tsemendi eelkaalumise punkri.
  • Masina projekteeritud eluiga on 15 aastat. Meie toodetud dosaator-segistite hulgas on ka selliseid, mis teenivad klientidele head kasumit üle 25 aasta vanustena, mis annab neile väga suure investeeringutasuvuse.
  • Väga töökindel. Meie doseerivad dosaator-segistid on ehitatud kasutades kvaliteetseid materjale ja seadmeid. Nende ehitus on lihtne ning need töötavad minimaalse remondi ja hooldusega. Pikk projektijärgne eluiga ja minimaalne hooldus tagavad suure kasumi.
  • Fibo LINK tagab kõrge tootlikkuse ja kontrolli. Fibo insenerid saavad sisse logida ja vaadata, mis toimub, ning kohandada sätteid, et tootlikkust optimeerida.
  • Süsteem esitab teile andmeid ja hooldusteateid kvaliteeditäpsuse kohta, mis tagavad, et teie masin toodab alati kvaliteetset betooni ilma mis tahes vastukoormusteta.
  • Sisseehitatud GPS tagab suurema turvalisuse. Teil on alati teada, kus teie dosaator-segisti asub; sellest on palju kasu, kui teil on mitu masinat.
  • Ideaalne dosaator-segisti valmissegudest betooni tootmiseks ja monteeritavate betoonelementide valmistamiseks.

 

Valikud ja seadmed

Meie B1800 on tarnitav järgmiste valikutega: suuremad punkriküljed, integreeritud punker ühele koostisaine tüübile, täiendav punker teistele koostisainetele, tsemendi eelkaalumine, lisandite pump, veesoojendi, õhukompressor, vibraatorid, tööriistakast ja kaugjuhtimispult.

Dosaator-segistit saab kombineerida ka järgmiste seadmetega: lintkonveierid, tsemendisilod, Big Bag suurkottidega silod ja tsemendi tigukonveierid.