Tooted & teenused

Macalloy reguleeritavad survevardad

Macalloy pakub kahte tüüpi survevardaid: arhitektuurilised vardad ja standardsed survevardad. Arhitektuurilised vardad on saadaval galvaanitud, roostevabast terasest või süsinikterasest viimistlusega. Standardsed survevardad on samuti saadaval galvaanitud ja süsinikterasest variantidena, kuid lisaks võivad need olla ka krunditud. Lähemat teavet saate meie brošüüridest, mis on allpool allalaaditavad. Samuti võite otse meie poole pöörduda; meie kontaktandmed on toodud selle veebilehe lõpus.

Macalloy arhitektuurilised survevardad on esteetiliselt meeldiva pika kitseneva osaga. Arhitektuuriliste varraste süsteem kasutab samu kahvelotsi nagu Macalloy tõmbevarda- ja trossisüsteemid, mis võimaldab kõiki kolme süsteemi omavahel edukalt kombineerida.

Arhitektuurilistel survevarrastel on reguleeritav lukustuskrae, mis tagab sujuva ühenduse kahvelotsa ja varda vahel. Macalloy pakub survevardaid nii roostevabast terasest kui süsinikterasest variantidena.

Macalloy reguleeritavad survevardad on saadaval kõigis peamistes CHS läbimõõtudes, alates 33,7 mm kuni 323,9 mm.

Reguleeritavate survevarraste valikus on kaks toodete süsteemi: Macalloy arhitektuurilised survevardad ja Macalloy standardsed survevardad.

Macalloy arhitektuurilistel survevarrastel on pikk ja sale kitsenev CHS ots ning lukustuskrae, mis katab kahvli ühendamiseks kasutatava keerme.

Macalloy standardsed survevardad on kulusäästlik alternatiiv, millel on lühem kitsenev ots ja puudub lukustuskrae.

Lähemat teavet, sealhulgas survetugevuse, CHS läbimõõtude ja paksuste, reguleerimistasemete ja komponendimõõtude kohta saate allalaaditavast Macalloy survevarraste brošüürist.