Ettevõttest Fibo Intercon

Ettevõttest Fibo Intercon – tänu paljude aastate pikkusele kogemusele selles majandusharus on Fibo Intercon saanud ülemaailmses betoonitööstuses juhtivaks tarnijaks. Valmistame ja tarnime nii mobiilseid, poolmobiilseid kui statsionaarseid betoonisegisteid, aga ka tootmisseadmeid ja täielikke betoonisüsteeme. Kasutame oma tootmises ainult tipptasemel tehnoloogiaid ja meetodeid, et tagada oma klientidele parim kvaliteet, tõhusus ja töökindlus.

Kvaliteetsed betoonilahendused

Aastate jooksul oleme arendanud ja tarninud kvaliteetseid lahendusi klientidele üle kogu maailma. Tarnitud toodete hulgas on nii standardseid segisteid kui ainulaadseid kohandatud lahendusi ning meie dosaator-segisteid on kasutatud nii väikeste kui ka suuremahuliste ehitusprojektide jaoks.

Fibo intercon püüab pakkuda kiiret ja pädevat teenust. Selleks oleme mitmes riigis välja arendanud oma esinduste võrgu ning meie hooldustehnikud on valmis tulema teie juurde ja aitama teid teie dosaator-segistite paigaldamise ja hooldamisega ning teie töötajate koolitamisega.

Neilt lehekülgedelt saate rohkem teada ettevõtte Fibo Intercon strateegia ja ajaloo kohta.

Visioon ja missioon

Meie visioon

Fibo Intercon A/S on teie rahvusvaheliselt tunnustatud partner betoonilahendustes, mis keskenduvad toote kasutusomadustele.

Meie missioon

Fibo Intercon A/S toetab rahvusvahelises betoonitööstuses meie partnerite äriarengut, pakkudes konkurentsivõimelisi lahendusi:

  • betoonisegistid ja dosaator-segistid,
  • monteeritavate betoonelementide ja plokkide tootmine,
  • puistematerjalide käitlemine ning
  • tehnilised teenused

Tooted

Betooni tõsteaasad

Betooni tõsteaasad kirjeldus Tõsteaas on vahend koorma haaramiseks ja tõstmiseks sellise seadme abil nagu tõstuk või kraana. Tõsteaas on tavaliselt varustatud ohutusriiviga, et vältida koorma

Read More »