Ankrupoldi grupid

Ankurduspuuride suurimaks kliendiks on tuuleturbiinitööstus, kus selle lahenduse abil ankurdatakse maismaa tuuleturbiinide torn vundamendile. Ka teised tööstusharud kasutavad ankurduspuure. Näiteks rakendavad energiafirmad neid elektripostide paigaldamisel.

Ankurduspuuri komplekt on nutikas ja majanduslikult atraktiivne lahendus

Meie ankurduspuuride lahendused on tavaliselt valmiskomplektid, mis sisaldavad: äärikuid, blankettrõngaid, ankrupolte, reguleeritavaid jalgu, montaaživahtu ja muid vajalikke tarvikuid. Lahendus on loomulikult kohandatud teie soovidele, nõuetele ja tehnilistele näitajatele. Finesale OÜ toodab ise äärikuid ja soetab teised osad oma tavapärastelt partneritelt. Ankurduspuuride komplekt pakub teile ja teie ettevõttele kindlat, nutikat ja majanduslikult atraktiivset lahendust, kus suurepärane kvaliteet ja kindel ärivaist käivad käsikäes. Kui soovite, et hoiaksime teie ankurduspuuride komplekte enda juures, siis pakume soodsatel tingimustel laolahendust, mis vähendab ka teie seotud kapitali hulka. Loomulikult tarnime ankurduspuuride komplekte kõikidesse maailma riikidesse. At Finesale Oü, we produce the flanges ourselves and acquire the other parts from our regular partners. An Anchor Cages Kit Set offers you and your business a solid, smart and economically attractive Anchor Cage solution where great craftsmanship and sound business acumen go hand in hand.

If you want us to stock your Anchor Cages Kit Set, we can offer a storage solution on favorable terms, which also reduces your amount of tied capital. Of course, we supply and deliver Anchor Cages Kit Set to all countries around the world.

Miks valida Finesale OÜ ankurduspuuride komplekt?